Magazine

Bucuresti

Optiplaza Baneasa

Baneasa shopping city

Sos. Bucuresti-Ploiesti, nr. 42D,

Sector 1, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.013

E-mail: baneasa@optiplaza.ro

Optiplaza Esplanada

Centrul comercial Esplanada

Sos. Vergului, nr. 20,

Sector 2, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.017

E-mail: esplanada@optiplaza.ro

Optiplaza Vitan

Bucuresti mall

Calea Vitan, nr. 55-59,

Sector 3, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 021-3260.026

E-mail: vitan@optiplaza.ro

Optiplaza Sunplaza

Centru comercial Sun Plaza

Calea Vacaresti nr. 391,

Sector 4, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.101

E-mail: sunplaza@optiplaza.ro

Optiplaza Liberty

Liberty center

Sos. Progresului, nr. 151-171.

Sector 5, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.016

E-mail: liberty@optiplaza.ro

Optiplaza Cotroceni

AFI Palace Cotroceni

Bd. Vasile Milea, nr. 4,

Sector 6, Bucuresti

L-J: 10:00-22:00

V-S: 10:00-23:30

D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.019

E-mail: cotroceni@optiplaza.ro

Optiplaza Plaza

Plaza Romania

Bd. Timisoara, nr. 26,

Sector 6, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.000

E-mail: plaza@optiplaza.ro

ParkLake1.jpg

Optiplaza Parklake

ParkLake Shopping Center

Str. Liviu Rebreanu nr.4,

Sector 3, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.701

E-mail: parklake@optiplaza.ro

orhideea.jpg

Optiplaza Orhideea

Centru comercial Orhideea

Splaiul Independentei, nr.210-210B

Sector 6, Bucuresti

L-D: 08:30-21:30

Tel: 0372-711.001

E-mail: orhideea@optiplaza.ro

In tara

Optiplaza Alba-Iulia

Mall Alba

Bd. Tudor Vladimirescu, nr. 50A, Alba-Iulia

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.010

E-mail: alba@optiplaza.ro

Optiplaza Brasov

Bd. Muresenilor, nr. 15

Brasov

L-V: 10:00-20:00

S: 11:00-18:00

D: Inchis

Tel: 0372-711.005

E-mail: brasov@optiplaza.ro

Optiplaza Coresi

Coresi Shopping Resort

Str. Zaharia Stancu nr. 1 Brasov

L-D: 10:00-20:00

Tel: 0372-711.089

E-mail: coresi@optiplaza.ro

Optiplaza Cluj

Polus Mall

Comuna Floresti, Str. Avram Iancu, nr. 492-500

Cluj

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.009

E-mail: cluj@optiplaza.ro

Optiplaza Constanta

Centrul comercial Tom

Bd. Tomis, nr. 401,

Constanta

L-S: 09:00-22:00

D: 09:00-20:00

Tel: 0372-711.003

E-mail: constanta@optiplaza.ro

Optiplaza Iasi

Centrul comercial Felicia

Str. Bucium, nr. 36

Iasi

L-S: 09:00-21:00

D: 09:00-20:00

Tel: 0372-711.004

E-mail: iasi@optiplaza.ro

Optiplaza Palas

Palas Mall

Str. Palas, nr. 7A,

Iasi

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.020

E-mail: palas@optiplaza.ro

Optiplaza Ramnicu Valcea

River Plaza Mall

Bd. Calea lui Traian, nr. 125

Ramnicu Valcea

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.007

E-mail: valcea@optiplaza.ro

Optiplaza Ploiesti

AFI Palace Ploiesti

Str. Calomfirescu nr. 2

Ploiesti

L-J: 10:00-22:00

V-S: 10:00-23:30

D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.023

E-mail: ploiesti@optiplaza.ro

Optiplaza Jupiter

Jupiter City

Comuna Bradu, DN 65B, km 6+0.72,

Pitesti

L-D: 09:30-21:30

Tel: 0372-711.014

E-mail: jupiter@optiplaza.ro

Optiplaza Sibiu

Promenada Mall

Comuna Selimbar, Sos. Sibiului nr. 9C

Sibiu

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.008

E-mail: sibiu@optiplaza.ro

Magazine Optica-Express

Optica-Express Feeria

Feeria - Baneasa Shopping City

Sos. Bucuresti-Ploiesti, nr. 44A

Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-714.400

E-mail: feeria@optica-express.ro

Optica-Express Auchan-Titan

Centrul comercial Auchan Titan

Bd. 1 Decembrie 1918, nr. 33A

Bucuresti

L-D: 9:00-21:00

Tel: 0372-713.011

E-mail: auchan-titan@optica-express.ro

Optica-Express Drumul Taberei

Centrul Comercial Auchan Drumul Taberei

Strada Brasov, nr. 25, 25A, 25B, 25C, 25J

Bucuresti

L-D: 9:00-21:00

Tel: 0372-713.123

E-mail: drumul-taberei@optica-express.ro

Optica-Express Brasov

Galeria Comerciala Carrefour

Calea Bucuresti, nr. 107,

Brasov

L-J: 9:00-22:00

V-D: 8:00-22:00

Tel: 0372-713.009

E-mail: brasov@optica-express.ro

Optica-Express Ploiesti

Shopping City Ploiesti

Comuna Blejoi, DN1B, Km 6,

Ploiesti

L-D: 09:00-22:00

Tel: 0372-713.010

E-mail: ploiesti@optica-express.ro

Optica-Express Timisoara

Bega Shopping Center

Str. Telbisz Carol, nr. 3, parter,

Timisoara

L-V: 9:00-20:00

S: 9:00-19:00

D: Inchis

Tel: 0372-713.124

E-mail: timisoara@optica-express.ro