Magazine

Bucuresti

optiplaza baneasa

Optiplaza Baneasa

Baneasa Shopping City

Sos. Bucuresti-Ploiesti, nr. 42D,

Sector 1, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.013

E-mail: baneasa@optiplaza.ro

optiplaza boutique

Optiplaza Boutique

Baneasa Shopping City

Sos. Bucuresti-Ploiesti, nr. 42D,

Sector 1, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-714.408

E-mail: boutique_baneasa@optiplaza.ro

optiplaza esplanada

Optiplaza Esplanada

Centrul Comercial Esplanada

Sos. Vergului, nr. 20,

Sector 2, Bucuresti

L-D: 09:00-22:00

Tel: 0372-711.017

E-mail: esplanada@optiplaza.ro

optiplaza vitan

Optiplaza Vitan

Bucuresti Mall

Calea Vitan, nr. 55-59,

Sector 3, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0720.446.600

E-mail: vitan@optiplaza.ro

optiplaza sunplaza

Optiplaza Sunplaza

Centru Comercial Sun Plaza

Calea Vacaresti nr. 391,

Sector 4, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.101

E-mail: sunplaza@optiplaza.ro

optiplaza liberty

Optiplaza Liberty

Liberty Center

Sos. Progresului, nr. 151-171.

Sector 5, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.016

E-mail: liberty@optiplaza.ro

optiplaza cotroceni

Optiplaza Cotroceni

AFI Palace Cotroceni

Bd. Vasile Milea, nr. 4,

Sector 6, Bucuresti

L-J: 10:00-22:00

V-S: 10:00-23:30

D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.019

E-mail: cotroceni@optiplaza.ro

optiplaza plaza

Optiplaza Plaza

Plaza Romania

Bd. Timisoara, nr. 26,

Sector 6, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.000

E-mail: plaza@optiplaza.ro

optiplaza parklake

Optiplaza ParkLake

ParkLake Shopping Center

Str. Liviu Rebreanu nr.4,

Sector 3, Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.701

E-mail: parklake@optiplaza.ro

optiplaza orhideea

Optiplaza Orhideea

Centru Comercial Orhideea

Splaiul Independentei, nr.210-210B

Sector 6, Bucuresti

L-D: 08:30-21:30

Tel: 0372-711.001

E-mail: orhideea@optiplaza.ro

In tara

optiplaza alba

Optiplaza Alba-Iulia

Mall Alba

Bd. Tudor Vladimirescu, nr. 50A, Alba-Iulia

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.010

E-mail: alba@optiplaza.ro

optiplaza muresenilor

Optiplaza Brasov

Bd. Muresenilor, nr. 15

Brasov

L-V: 10:00-20:00

S: 11:00-18:00

D: Inchis

Tel: 0372-711.005

E-mail: brasov@optiplaza.ro

optiplaza coresi

Optiplaza Brasov Coresi

Coresi Shopping Resort

Str. Zaharia Stancu nr. 1 Brasov

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.089

E-mail: coresi@optiplaza.ro

optiplaza cluj

Optiplaza Cluj

Vivo! Cluj

Comuna Floresti, Str. Avram Iancu, nr. 492-500

Cluj

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.009

E-mail: cluj@optiplaza.ro

optiplaza constanta

Optiplaza Constanta

Centrul comercial Tom

Bd. Tomis, nr. 401,

Constanta

L-S: 09:00-22:00

D: 09:00-20:00

Tel: 0372-711.003

E-mail: constanta@optiplaza.ro

optiplaza palas iasi

Optiplaza Palas Iasi

Palas Mall

Str. Palas, nr. 7A,

Iasi

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.020

E-mail: palas@optiplaza.ro

optiplaza valvea

Optiplaza Ramnicu Valcea

River Plaza Mall

Bd. Calea lui Traian, nr. 125

Ramnicu Valcea

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.007

E-mail: valcea@optiplaza.ro

optiplaza ploiesti

Optiplaza Ploiesti

AFI Palace Ploiesti

Str. Calomfirescu nr. 2

Ploiesti

L-J: 10:00-22:00

V-S: 10:00-23:00

D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.023

E-mail: ploiesti@optiplaza.ro

optiplaza jupiter

Optiplaza Jupiter Pitesti

Jupiter City

Comuna Bradu, DN 65B, km 6+0.72,

Pitesti

L-D: 09:30-21:30

Tel: 0372-711.014

E-mail: jupiter@optiplaza.ro

optiplaza sibiu

Optiplaza Sibiu

Promenada Mall

Comuna Selimbar, Sos. Sibiului nr. 9C

Sibiu

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-711.008

E-mail: sibiu@optiplaza.ro

Magazine Optica-Express

optica express feeria

Optica-Express Feeria

Feeria - Baneasa Shopping City

Sos. Bucuresti-Ploiesti, nr. 42D

Bucuresti

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-714.400

E-mail: feeria@optica-express.ro

optica express titan

Optica-Express Auchan-Titan

Centrul Comercial Auchan Titan

Bd. 1 Decembrie 1918, nr. 33A

Bucuresti

L-D: 9:00-21:00

Tel: 0372-713.011

E-mail: auchan-titan@optica-express.ro

optica express drumul tabei

Optica-Express Drumul Taberei

Centrul Comercial Auchan Drumul Taberei

Strada Brasov, nr. 25, 25A, 25B, 25C, 25J

Bucuresti

L-D: 9:00-21:00

Tel: 0372-713.123

E-mail: drumul-taberei@optica-express.ro

optica express arad

Optica-Express Arad

Atrium Mall

Calea Aurel Vlaicu, nr.10-12

Arad

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-712.713

E-mail: arad@optica-express.ro

optica express brasov

Optica-Express Brasov

Galeria Comerciala Carrefour

Calea Bucuresti, nr. 107,

Brasov

L-J: 9:00-22:00

V-D: 8:00-22:00

Tel: 0372-713.009

E-mail: brasov@optica-express.ro

optica express racadau

Optica-Express Racadau Brasov

Bd. Muncii, nr.6

Brasov

L-V: 09:00-19:00

S : 10:00-14:00

Tel: 0372-713.133

E-mail: brasov.racadau@optica-express.ro

optica express craiova

Optica-Express Craiova

Galeria Comerciala Auchan

Calea Severinului, nr.5A

Craiova

L-D: 09:00-21:00

Tel: 0372-712.703

E-mail: craiova@optica-express.ro

optica express deva

Optica-Express Deva

Galeria Comerciala Auchan

Str. Zarandului, nr.87

Deva

L-D: 09:00-22:00

Tel: 0372-712.709

E-mail: deva@optica-express.ro

optica express galati

Optica-Express Galati

Shopping City Galati

Bd. George Cosbuc, nr.251

Galati

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-713.333

E-mail: galati@optica-express.ro

optica express piatra neamt

Optica-Express Piatra Neamt

Shopping City Piatra Neamt

Bd. Decebal, nr.79

Piatra Neamt

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-715.555

E-mail: piatraneamt@optica-express.ro

optica express ploiesti

Optica-Express Ploiesti

Shopping City Ploiesti

Comuna Blejoi, DN1B, Km 6,

Ploiesti

L-D: 09:00-22:00

Tel: 0372-713.010

E-mail: ploiesti@optica-express.ro

optica express timisoara

Optica-Express Timisoara

Bega Shopping Center

Str. Telbisz Carol, nr. 3, parter,

Timisoara

L-V: 9:00-20:00

S: 9:00-19:00

D: Inchis

Tel: 0372-713.124

E-mail: timisoara@optica-express.ro

optiplaza timisoara auchan

Optica-Express Timisoara Auchan

Galeria Comerciala Auchan

Calea Aradului, nr.56A

Timisoara

L-D: 09:00-21:00

Tel: 0372-712.705

E-mail: timisoara.auchan@optica-express.ro

optica express tg jiu

Optica-Express Tg. Jiu

Shopping City Tg. Jiu

Str. Termocentralei, nr.10

Targu Jiu

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-713.136

E-mail: tgjiu@optica-express.ro

optica express tg mures

Optica-Express Tg. Mures

Galeria Comerciala Auchan

Str. 1 Decembrie 1918, nr.291

Tg. Mures

L-D: 9:00-21:00

Tel: 0372-712.707

E-mail: mures@optica-express.ro

optica express tg mures promenada

Optica-Express Tg. Mures Promenada

Promenada Mall

Str. Gheorghe Doja, nr.243

Tg. Mures

L-D: 10:00-22:00

Tel: 0372-712.710

E-mail: tgmures@optica-express.ro